Meist

You are here:

Eerik's Island

Eerik’s Island on Eestis toodetud ja orgaanilisest teetaimedest valmistatud teeseeria. Oleme võtnud oma eesmärgiks pakkuda teesõpradele autentset maitseelamust, mis peegeldab Eesti looduse puhtust ja rikkust.

Teefarm

Eeriksaare (siit ka nimi Eerik’s Island) asub Kesk-Eestis, kohas kus kohtuvad Alam-Pedja looduskaitseala, Soosaare sihikaitsevöönd (kaitseala) ja Parika looduskaitseala. Kaugel suurtest teedest ja töötustest, et garanteerida puhtaim võimalik tooraine. 

Eeriksaare põllud asuvad mahemaadel, kus järgime lisaks mahenõutele ka süsinikusisaldus mullas. Meie põllud on tõestatult iga aasta enda süsinikusisaldust tõstnud, ehk need on süsinikku siduvad. Parem keskkonnale, parem meile kõigile! 

Kas teadsid, et Eesti on üks ainukeski riike maailmas, mis täidab WHO poolt puhta õhu kriteeriume PM2.5 osas? See annab garantii, et ka meie teetaimed on kõige puhtamad, terves maailmas! 

Puhas keskkond, elurikkus ja terve ellu suhtumine on selline mida jagada! Eeriksaare pakub iga suvi tööd rohkem kui 100 malevalapsele, kes meie juures taimi ja maaelu tundma õpivad. Igal aastal võõrustame 3-4 malevagruppi, kes saavad võimaluse korjata teetaimi metsas või põllul ja näha, kuidas toimub ürdikasvatus. 

Eerik’s Islandi marjad on korjatud Põhjamaade metsadest, teame iga talunikku, kellega teeme koostööd. Nii saame garanteerida parima kvaliteedi ja stabiilsuse. 

Kombinatsioon kogemusest ja puhtast keskkonnast teeb Eerik’s Islandi teed omanäoliseks. Naturaalne ja lisaaineteta toit on parim asi, mida pakkuda saame!

Maari Soekov

Maari töö ühendab killukesi isiklikust kogemusest, folkloorist ja meditatiivsetest teadvusseisunditest. Teda tõmbavad metafoorid ja metamorfoosid, tavalise taga peituv ebareaalne teine maailm. Oma töös mõtiskleb ta subjektiivse reaalsuse aluste üle ja uurib isiklike müütide sügavat ookeani. Maari kunstilist universumit asustavad olendid, kes kõiguvad tavalise ja igapäevase kogemuse piiril. Nende olendite portreed on peegeldused sündmustest ja mustritest, mis esinevad reaalses elus.